Rekonstrukce, fasády a stavby

ITAR s.r.o.
Vrchlického 105/50
150 00 Praha 5

Tel./Fax: 224 937 886
Tel./Fax: 224 937 059

E-mail: itar@itar.cz

IČ: 61065765
DIČ: CZ61065765

O společnosti

Společnost ITAR s. r. o. byla založena dne 29. února 1996 se sídlem v Praze 5 s působností převážně v oblasti Prahy 2 a Prahy 5. Doposud se úspěšně zabývá veškerými stavebními pracemi od běžných rekonstrukcí přes náročné kompletní rekonstrukce historických budov v centru Prahy až po výstavbu budov, rodinných domů a parků na území Prahy a okolí. Rovněž provádíme kompletní přestavby bytů, interiérů, zateplení fasád budov a obytných objektů.

Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi a k jeho specifickým požadavkům a nárokům. Před zahájením každé stavby a i v jejím průběhu pečlivě sledujeme naplňování požadavků na ochranu životního prostředí. Všechny realizované stavby se snažíme koncipovat tak, aby měli co nejnižší negativní dopad na své okolí jak v průběhu stavby, tak i po jejím dokončení.

Samozřejmostí je vypracování cenového návrhu a určení reálného termínu dokončení stavby před započetím jakýchkoliv prací. Pomáháme klientům i se všemi potřebnými zprávami a dokumenty ke kolaudaci stavby. Samozřejmostí je i doložení všech potřebných atestů a zkoušek k dodávaným materiálům a technologiím, přičemž všechny používané materiály a technologie vždy konzultujeme s klientem, abychom společně vybrali nejvhodnější a nejefektivnější variantu.